Červenec 2008

Missy Elliott

19. července 2008 v 14:27 | www.adam-sevani.blog.cz |  Step Up 2 - soundtrack
Ahoj, dávám vám sem další dva songy ze soundtracku Step Up 2. A jelikož jsou oba dva od Missy Elliott tak vám sem také typicky dávám takový její krátký životopis.
Missy Elliott
- Vlastní jméno: Missy Elliott
- Datum narození: 1.7.1971
- Místo narození: Portsmouth, Virginia, USA
- Věk: 37
- Znamení: Rak
- Je to zpěvačka
- Foto:
A teď ty dva songy, první s názvem: Shake your pom pom a druhý s názvem: Ching a ling

Copyright by: www.adam-sevani.blog.cz

Step Up 3

19. července 2008 v 10:47 | www.adam-sevani.blog.cz |  Informace
Tak mám novinku. Určitě si pamatujete, když jsem vám nedávno, no ono už to asi bude trochu dýl :D ale to je jedno, tak jsem vám psala, že se bude natáčet Step Up 3, teď už je to ověřené na 100% a podařilo se mi zjistit, že by měl Step Up 3 vyjít v roce 2010. Adam Sevani by v něm měl hrát dál Moose, takže nám tam určitě chybět nebude. No, myslim, že se máme na co těšit :)

Dvě fotky

18. července 2008 v 10:43 | www.adam-sevani.blog.cz |  Fotografie
Ahoj, našla jsem dvě nové fotky Adama na jedné anglické stránce, nebo spíš nějakém anglickém blogu, kde se autorka zamýšlela nad tím, co má s Montanou Tucker nebo Miley Cyrus, protože už byli na fotkách často spolu. Nakonec se ukázalo, že nejde o žádnou utajovanou lásku nebo něco takovýho, jak si nejspíš většina lidí myslela, ale jsou prostě jenom kamarádi. Stejně jako byl Adam na fotkách třeba s Amandou Bynes. Jenom kamarádi. A nám nezbývá nic jiného, než tiše závidět :)
Copyright by: www.adam-sevani.blog.cz

Oblečení s Adamem

17. července 2008 v 10:27 | www.adam-sevani.blog.cz |  Informace
Ahoj, jestli máte opravdu rádi Adama Sevaniho, tak vás určitě potěší stránka, kterou se mi podařilo objevit. Jde o oblékání jakési postavy oblečením s Adamem. Čepice, taška, kalhoty s nápisem Adam Sevani nebo tričko s jeho fotkou... to všechno tam najdete, takže pokud by se někdo chtěl mrknout, klikněte na odkaz:
Copyright by: www.adam-sevani.blog.cz

Flo Rida a T-Pain

17. července 2008 v 10:17 | www.adam-sevani.blog.cz |  Step Up 2 - soundtrack
Ahoj, tak vám sem dávám první písničku ze soundtracku. Jde o písničku Low od Flo Rida ft. T-Pain a abych vám sem nedávala jenom písničku, dám vám sem zkrácené životopisy o Flo Rida a T-Pain, abyste věděli, kdo že stojí za zrozením týhle písničky :)
T-Pain
- Vlastní jméno: Faheem Najm
- Datum narození: 30.6.1985
- Místo narození: Tallahassee, Florida
- Je to americký hip-hoper a zpěvák R&B
- Foto:
Flo Rida
- Vlastní jméno: Tramar Dillard
- Datum narození: 16.12.1979
- Místo narození: Opa-Locka, Miami, Florida, USA
- Věk: 28
- Je to americký raper
- Foto:
A písnička Low:

Copyright by: www.adam-sevani.blog.cz

Kompletní soundtrack Step Up 2

16. července 2008 v 13:25 | www.adam-sevani.blog.cz |  Step Up 2 - soundtrack
Ahoj, dávám vám sem kompletní seznam písniček ze soundtracku Step Up 2. Zatím je to jenom seznam, ale časem vám sem přidám i jednotlivé písničky a tak. Ale pokud o ten soundtrack stojíte opravdu hodně, můžete si ho vyhledat podle tohoto seznamu.
1.) Flo Rida ft. T-Pain: Low
2.) Missy Elliott: Shake your pom pom
3.) Cherish ft. Yung Joc: Killa
4.) Plies ft. Akon: Hypnotized
5.) Cassie: Is it you
6.) Trey Songz ft. Plies: Can´t help but wait
7.) T-Pain ft. Teddy Verseti: Church
8.) Missy Elliott: Ching a ling
9.) Enrique Iglesias: Push
10.) Cupid ft. B.O.B.: 369
11.) Bayje: Impossible
12.) Sphia Fresh ft. Jay Lyriq: Lives in da club
13.) Scarface ft. Trey Songz: Girl you know
14.) KC: Say Cheese
15.) Brit and Alex: Let it go
16.) Montana Tucker Sikora Denial: Ain´t No Stressin

Aktuální informace

11. července 2008 v 16:32 | www.adam-sevani.blog.cz |  Informace
Ahoj lidi, vím, že jsem vám slíbila, že od teď už to s článkama bude lepší, ale jak vidíte, o nic moc jsem se nezměnila. Moc mě to mrzí, moc se vám všem omlouvám, ale prostě už nevím. Nevím, co sem přidávat, nejvíc o Adamovi je samozřejmě videí na youtube, ale nechci, aby tenhle blog byl jenom plný videí. Když jsem ho založila, tak to bylo celé o tom, že byl originální, plný nových věcí, které jinde nebyly, protože o Adamovi u nás ještě nic nebylo, bylo to o tom, že abych sem mohla vložit nějaký článek, musela jsem nejdřív hledat třeba hodinu na internetu, než jsem o něm něco našla. Pak to bylo všechno takový jednodušší, ale teď je to zase o tom hledání. Nemůžu říct, že by mě to nebavilo, proto jsem tenhle blog zakládala, byla jsem ráda, když jsem po dlouhém hledání našla něco, co ostatním udělalo radost, ale problém je v tom, že teď na to nemam čas (díky prázdninám pořád někde lítám), ani náladu (když je venku táhne mě to samozřejmě ven) a Adam už u mě začíná trošku opadávat. Nechci tim říct, že tenhle blog ruším, to v žádném případě, tohle není typický blog, který bych zrušila po tom, co mě přestane bavit, já ho založila pro lidi, kterým se líbil Adam Sevani stejně jako mně a proto tady tenhle blog zůstane doufám ještě dlouho, ale spíš je to o tom, že teď tady toho moc nebude asi přibývat. Prosím vás, abyste měli trpělivost. Nechci s tím blogem skončit ani nepřestane přidávat články, ale prostě to nebude každej třeba tři články. Doufám, že vám to nevadí a že, jelikož jsou ty prázdniny, mě pochopíte. Děkuju moc.

Another Adam Sevani video

7. července 2008 v 10:08 | www.adam-sevani.blog.cz |  Videa
Ahoj, našla jsem pro vás zase jedno nové video. Samozžejmě o Adamovi :) Omlouvám se, že jsem teď nějak moc nepřidávala, ale nebyl čas a hlavně anichuť a nálada. Teď občas možná něco přidám, ale moc toho asi taky nebude. Ale snad aspoň něco :)
Kopírujte se zdrojem: www.adam-sevani.blog.cz

Hezký taneční video

7. července 2008 v 9:52 | www.adam-sevani.blog.cz |  Videa
Ahoj, jedna super holka, která má blog o ACDC crew mi poslala odkaz na své video o Adamovi. Zkoukla jsem ho a musím říct, že je opravdu pěkný, tak vám ho sem dávám.
Btw: Díky moc Clare :)